Dzisiaj w sali narad Komendy Powiatowej Policji w Żywcu odbyło się uroczyste podsumowanie połączone z przedstawieniem wyników w plebiscycie na Najpopularniejszego Dzielnicowego naszego powiatu. Na dzisiejszą uroczystość zostało zaproszonych czterech dzielnicowych, którzy uzyskali najwyższe wyniki podczas dwutygodniowego głosowania.

Przypominamy, że miesiąc temu przez 6 kolejnych dni na naszym Facebookowym profilu przybliżaliśmy sylwetki wszystkich dzielnicowych pracujących w powiecie żywieckim. Następnie na stronie żywieckiej komendy została uruchomiona specjalna ankieta, na której mogliście oddawać głosy na swoich ulubionych dzielnicowych. Także na naszym profilu wielokrotnie przypominaliśmy Wam o takiej możliwości. Dzisiaj zostały przedstawione wyniki Waszego głosowania.

Miejsce czwarte w plebiscycie na Najpopularniejszego Dzielnicowego powiatu żywieckiego przypadło w udziale dzielnicowemu z KP w Węgierskiej Górce, którym był mł.asp. MARCIN GOLEC. Tuż przed nim uplasował się żywiecki dzielnicowy, asp. ADAM MARTYNEK. Na miejscu drugim został sklasyfikowany st.asp. JAN RAPACZ, który na co dzień pełni służbę w KP w Łodygowicach.

ZWYCIĘZCĄ PLEBISCYTU NA NAJPOPULARNIEJSZEGO DZIELNICOWEGO ZOSTAŁ: asp. sztab. WALDEMAR WOLNY z KP w Jeleśni.


Pan Aspirant pracę w policji rozpoczął w 1996 roku i do 1998 pełnił służbę w plutonach prewencji w Bielsku-Białej oraz w Żywcu. Następnie związał się z komisariatem policji w Jeleśni, gdzie krótko pełnił służbę w drużynie patrolowej, a jeszcze w tym samym roku awansował na stanowisko dzielnicowego. Na co dzień obsługuje następujące sołectwa: Przyborów, Sopotnia Mała, Sopotnia Wielka, Korbielów, Krzyżowa oraz Krzyżówki. W wolnej chwili Pan Aspirant lubi obejrzeć dobry film, poczytać dobrą książkę oraz interesuje się historią najnowszą. Jako ciekawostkę możemy dodać, że jest to obecnie najdłużej pracujący dzielnicowy w całym powiecie.

Cieszy nas bardzo zainteresowanie z Waszej strony ankietą oraz prezentowanymi sylwetkami funkcjonariuszy. Jak poinformował oficer prasowy żywieckiej komendy, w ankiecie oddano aż blisko tysiąc głosów! Cieszyły nas bardzo przeważające życzliwe opinie o niemal każdym z prezentowanych przez nas policjantów. To pokazuje, że ich praca jest doceniana, a oni sami są szanowani przez mieszkańców. W naszym nieoficjalnym głosowaniu, gdzie liczymy tylko pozytywne reakcje pod zdjęciami każdego z wymienionych policjantów (bez udostępnień zdjęć i postów), wyniki prezentują się następująco:

1 miejsce: st. asp. Jan Rapacz – KP Łodygowice
2 miejsce: mł. asp. Tomasz Gawron – KP Jeleśnia
3 miejsce: mł. asp. Paweł Somerlik – KP Węgierska Górka
4.miejsce: asp. Paweł Oleksiak – KP Gilowice

Ze swojej strony nagrodzonym, a przede wszystkim zwycięzcy plebiscytu składamy serdeczne gratulacje oraz życzymy dalszych, nie mniejszych sukcesów!


Źródło: zywiec.slaska.policja.gov.pl/k32/informacje/wiadomosci/199095,Najpopularniejszy-dzielnicowy-w-Zywcu.html

Udostępnij Drukuj E-mail