Po raz kolejny w ostatnim czasie możemy pochwalić postawę dzielnicowego z terenu naszego powiatu. ASPIRANT SEBASTIAN PIOTROWSKI z Komisariatu Policji w Łodygowicach na co dzień obsługuje w gminie Lipowa następujące sołectwa: Twardorzeczka, Sienna, Leśna oraz Ostre. Właśnie podczas patrolowania powierzonych mu miejscowości, w piątek ok. godziny 18:00 napotkał nieznanego sobie mężczyznę, którego obecność w tym rejonie wydała mu się podejrzana i postanowił go wylegitymować.

Podczas sprawdzania danych mężczyzny okazało się, że jest to 52-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego. Jednak nie to jest zaskakującą informacją, a fakt, że za 52-latkiem został wydany w 2011 roku list gończy przez Sąd Rejonowy w Żywcu. Mężczyzna został już osadzony w policyjnym areszcie, a wkrótce trafi do zakładu karnego, gdzie spędzi ponad rok.

Ponownie policyjny nos i znajomość mieszkańców oraz terenu obsługiwanego przez dzielnicowego przyczyniły się do zatrzymania osoby, która nie powinna przebywać na wolności. 


Źródło:
zywiec.slaska.policja.gov.pl/k32/informacje/wiadomosci/199659,Poszukiwany-od-ponad-5-lat-zatrzymany-przez-dzielnicowego.html

Udostępnij Drukuj E-mail