Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

W Zarzeczu odbył się Międzynarodowy Policyjny Turniej Piłki Siatkowej, który został zorganizowany przez funkcjonariuszy stowarzyszonych w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Policji IPA Region Żywiec oraz żywiecką drogówkę. Międzynarodowy skład turnieju stanowili policjanci z Włoch, z Ascoli Piecento (o ich wizycie w Żywcu pisaliśmy w artykule Policjanci z Włoch odwiedzili Żywiec), ze słowackiej Čadcy oraz dwie polskie drużyny składające się z policjantów z drogówki z Żywca i Bielska-Białej.

Znak do rozpoczęcia zmagań dał komendant żywieckiej jednostki podinsp. Michał Łukasik. Rozegranie wszystkich spotkań w turnieju przyniosło następujące rezultaty:

  1. miejsce – KMP Bielsko-Biała
  2. miejsce – KPP Żywiec
  3. miejsce – Policjanci z Čadcy
  4. miejsce – Policjanci z Ascoli Piecento

Poza Komendantem konkurs oraz ceremonię wręczenia nagród swą obecnością uświetnili Burmistrz Miasta Żywiec, przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Żywcu oraz przewodniczący Region IPA Żywiec. Zmagania zostały zrealizowane z myślą o podnoszeniu sprawności fizycznej oraz propagowaniu wśród mundurowych sportów letnich. 

{gallery}997_8{/gallery}


Źródło:
KPP Żywiec

 

Udostępnij Drukuj E-mail