Już po raz drugi zapraszamy wszystkich chętnych na otwartą akcję krwiodawstwa, która organizowana jest z myślą o dzieciach z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Akcja odbędzie się 4 czerwca 2018 roku w godzinach od 9.00 do 13.00 w Żywcu. Ambulans do poboru krwi zaparkuje na parkingu przy Komendzie Powiatowej Policji w Żywcu Al. Piłsudskiego 52. Zachęcamy wszystkich do wzięcia w niej udziału. Zebrany podczas akcji życiodajny płyn zostanie przekazany dzieciom z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka, w tym REMKOWI.

Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Ziemi Żywieckiej, Klub Honorowych Dawców Krwi z Łękawicy oraz Komenda Powiatowa Policji w Żywcu. Ambulans do poboru krwi zaparkuje w dniu 4 czerwca 2018 r. na parkingu przy Komendzie Powiatowej Policji w Żywcu. Krew będzie można oddać w godz. od 9.00 do 13.00.

Zebrany podczas akcji życiodajny płyn zostanie przekazany dzieciom z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka, w tym REMKOWI, który jest podopiecznym Stowarzyszenia.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji. Aby zostać krwiodawcą wystarczy być osobą w wieku od 18 do 65 roku życia, o wadze powyżej 50 kilogramów oraz posiadać przy sobie dokument stwierdzający tożsamość.

Udostępnij Drukuj E-mail