Zawsze i wszędzie dbajmy o swoje bezpieczeństwo, przekonał się o tym 23-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, który jeździł na quadzie, po terenie swojej prywatnej posesji. W pewnej chwili, w czasie podjeżdżania pod stromą górę, przewrócił się wraz z pojazdem. W wyniku zdarzenia z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Pamiętajmy, że do wypadku może dojść nie tylko na drodze, dlatego apelujemy bądźmy ostrożni i zawsze pamiętajmy o swoim bezpieczeństwie bez względu na to, gdzie i czym się poruszamy.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Słotwinie, około 16.40. Jak wstępnie ustalili policjanci, 23-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, jeździł quadem po swojej prywatnej posesji. W pewnym momencie, gdy podjeżdżał pod stromą górę przewrócił się wraz z pojazdem i doznał obrażeń ciała. Mężczyzna trafił do szpitala. Jak ustalili policjanci był trzeźwy i posiadał uprawnienia do prowadzenia tego typu pojazdów.

Pogoda za oknem nadal zachęca do rekreacji i aktywnego spędzania wolnego czasu. Pamiętajmy jednak, że wystarczy chwila nieuwagi i zamiast miło spędzonego czasu, czeka nas pobyt w szpitalu. Dlatego apelujemy bądźmy ostrożni i pamiętajmy o swoim bezpieczeństwie bez względu na to, gdzie i czym się poruszamy.

 

Źródło: zywiec.slaska.policja.gov.pl

Udostępnij Drukuj E-mail