Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Ziemi Żywieckiej już od dwudziestu lat lat działające na naszym terenie, znane m.in. z projektu edukacyjnego Żywiec Jutra jak i wielu inicjatyw charytatywnych i wolontariackich, otwarło na portalu społecznościowym Facebook Grupę Otwartą, skierowaną do wszystkich MAM z powiatu żywieckiego, w której będą sobie mogły przekazywać informację na temat interesujących wydarzeń, dzielić się swoimi spostrzeżeniami oraz nawzajem wspierać. Poniżej informacja zamieszczona przez Stowarzyszenie.

 

Facebook daje wiele możliwości, tak jak może być swego rodzaju zagrożeniem podczas używania go w sposób mało przemyślany, tak może być również wielkim pomocnikiem podczas zrzeszania wielu grup. Z takiego właśnie pozytywnego założenia wyszło Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Ziemi Żywieckiej, które zaprasza wszystkie MAMY z Powiatu Żywieckiego do przyłączenia się go Grupy "Żywieckie Mamy", prowadzonej od niedawna przez Stowarzyszenie. 

Grupa na popularnym Facebook'u ma zrzeszyć MAMY z naszej okolicy, aby wzajemnie informowały się o interesujących wydarzeniach, jak również mogły się wspierać w tematach interesujących przede wszystkim MAMY. Grupa dopiero się rozwija, ale już jest w niej 169 MAM (na dzień. 01.06.2018 r.). Wszystkie MAMY, które jeszcze nie należą do tej grupy serdecznie zapraszamy do polubienia Grupy "Żywieckie Mamy" na popularnym Facebook'u.

 

TUTAJ znajduje się bezpośredni link do grupy.
Zachęcamy gorąco.

Udostępnij Drukuj E-mail