Bez komentarzy

Najważniejsze w życiu człowieka jest zdrowie. Reszta jest kwestią naszych wyborów, spełnienia marzeń, czasem przypadku i szczęścia.

Co możemy zrobić, by nasze życie było spokojniejsze i przyjemniejsze, zdrowe i szczęśliwe? Jak uniknąć chorób cywilizacyjnych?

Trzeba zadbać o siebie! A w tym pomoże udział w bezpłatnej konferencji o zdrowiu pod hasłem „ŻYJ ŚWIADOMIE”, połączonej z degustacją suplementów marki Duo Life oraz upominkami i niespodziankami. Gdzie i kiedy? 14 listopada o godz. 16.30 w Pracowni Orange w Ujsołach (Budynek Organistówki).

Jakie jest przesłanie kampanii „ŻYJ ŚWIADOMIE”?

Odpowiedz jest bardzo prosta! Wydarzenia te poprzez prelekcje uczą nas, jak zadbać o swój STAN.

Suplementy Duo Life są na bazie ekologicznych naturalnych ziół i witamin, to 98 procent, a 2 procent to woda. Wśród serii produktów są pokarmy jak DuoLife Dzień i DuoLife Noc oraz suplementy diety w kapsułkach: BorelissPro, ProStik, ProSelect, ProDeacid, ProSlimer, ProSugar, ProCardiol, ProRelaxin, ProMigren, ProCholterol formy płynne: DuoLife Aloes, DuoLife Chlorofil, DuoLife VitaC.

Polska firma Duo Life Sp. z o.o. działa na rynku od 3 lat i doceniona jest nagrodami m.in. jakość roku 2013 i 2015 i Złoty Otis roku 2016, Laur Konsumenta - odkrycie roku 2015.

Kontakt, zapisy oraz odbiór zaproszeń:

Gabinet Kosmetyczny Margaretka

właściciel - Iwona Dziech

tel. 33 861 10 93

Pani prelegentka Aneta Mleczko po raz kolejny przedstawi Wam fachową wiedzę o zdrowiu. Świetna atmosfera i poczęstunek zapewniony.

ZAPRASZAMY!

 

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły