Tylko teraz ostatnie sztuki pompy ciepła Viteco HPWT 3.0 t do nabycia w cenie 3900 zł zamiast 4800 zł. Pompa ciepła Viteco HPWT 3.0 to nowoczesne urządzenie służące do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Do tego celu pozyskuje energię cieplną zawartą w powietrzu atmosferycznym bądź wentylacyjnym budynku.

Potrafi ona pozyskać do 80% energii z natury, dzięki czemu jesteśmy w stanie obniżyć koszt przygotowania c.w.u. nawet do 80% w porównaniu z wykorzystaniem rozwiązań tradycyjnych. Innowacje techniczne zastosowane w HPWT 3.0 sprawiają, że urządzenie charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem COP.

Zgromadzoną wodę możemy podgrzać do + 60°C (nastawa fabryczna 55°C) co sprawia, że pompa ciepła Viteco HPWT 3.0 z dużym powodzeniem może stać się jedynym źródłem ciepła na potrzeby przygotowania c.w.u. dla typowego domu jednorodzinnego. Zakres temperatur powietrza zasysanego do pompy ciepła mieści się w granicach: od -7°C do +43°C, co przy wykorzystaniu powietrza wentylacyjnego domu gwarantuje, że HPWT 3.0 może pracować nieprzerwanie cały rok.

Pompę ciepła Viteco HPWT 3.0 można podłączyć zarówno do wężownicy wbudowanej w zbiorniku wodnym, lub bezpośrednio w obieg wody wodociągowej i nadaje się do adaptacji we wszystkich warunkach układu grzewczego i ze wszystkimi zbiornikami c.w.u.

Polecamy również pompę ciepła EcoHeatPro w cenie 6900 zł (wcześniej 7800 zł).

Pompa ciepła EcoHeatPro przeznaczona jest do podgrzewania ciepłej wody użytkowej w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej Z uwagi na wielkość urządzenia (wydajność), pompa ciepła przeznaczona jest do zastosowania w gospodarstwach domowych, małych punktach gastronomicznych, np. pubach, restauracjach. Istnieje jednak możliwość podłączenia kilku pomp ciepła równolegle w tzw. baterie podgrzewaczy, gdzie możliwe będzie wykorzystywanie ich w dużych obiektach użyteczności publicznej, np. halach sportowych, basenach kąpielowych, itp.

Dzięki konstrukcji wężownicowej wymiennika ciepła, która nie wymaga stosowania pompy obiegowej, EcoHeat Pro zużywa około 12% mniej energii od porównywalnej pompy ciepła zbudowanej w oparciu o wymiennik płytowy. Nowoczesny sterownik, niewielka moc grzewcza (1,8kW), wraz z niewielką ilością powietrza wentylacyjnego wymaganego do prawidłowej pracy urządzenia (350 m3/h) powodują dalszą redukcję kosztów jego użytkowania.

Charakteryzuje ją wysoka wartość współczynnika COP 3,9. Woda podgrzewana jest w higienicznym zasobniku o pojemności 200 i 300 litrów, a więc dopasowanym do potrzeb małych i dużych rodzin. Efektem dodatkowym, cennym użytkowo szczególnie latem, jest chłodzenie pomieszczeń. Zamontowana w piwnicy osusza pomieszczenia uwalniając mury od wilgoci. Dzięki temu, że pompa EcoHeat Pro pozyskuje energię cieplną z powietrza wentylacyjnego wyrzucanego z budynku, ciepła woda dostępna jest przez 365 dni w roku bez względu na aktualne warunki atmosferyczne

Pompa ciepła EcoHeat Complex jest wyposażona w dotykowy panel sterujący w języku polskim, umożliwiający diagnozę, podgląd oraz regulację parametrów pracy w czasie rzeczywistym, wraz z podglądem historii pracy urządzenia.

Profesjonalne doradztwo i montaż oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy!

FHU Hydrokan Rajcza

Ujsolska 8, 34-370 Rajcza

tel. 506 844 481

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: http://www.tweetop.pl/system-tweetop-home/pompy-ciepla-tweetop/ecoheat-pro/

http://www.viteco.pl/index.php/produkty/pompa-ciepla-hpwt-3-0 

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły