Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Salon fryzjerski „Fabryka Fryzur” powstał w 2011 roku. Właścicielką salonu jest Agnieszka Jandy – Rypień, stylista i fryzjerka z ponad 10 letnim doświadczeniem. Oprócz Pani Agnieszki w salonie pracują,  dwie równie utalentowane stylistki Anna Moc i Karolina Bogdał. Od momentu powstania salonu, właścicielka postawiła na jakość usług, stąd wybór najlepszych kosmetyków w branży fryzjerskiej, czyli  produktów z  włoskiej firmy Kemon. W ubiegłym roku salon uzyskał tytuł VIP, przyznawany najszybciej i najlepiej rozwijającym się salonom w tej branży. To co wyróżnia salon spośród innych to przede wszystkim indywidualne podejście do klienta. Ania świetnie czesze fryzury wieczorowe dobiera kolory i obcina mężczyzn. Karolina niezrównana jest w konsultacji z klientkami w  dobieraniu kolorów i strzyżeniach.  Salon podążając za najnowszymi trendami fryzjerskimi od 2015 roku w pielęgnacji i koloryzacji włosów, używa kosmetyków firmy Olaplex, wprowadzając je na lokalny rynek jako jeden z pierwszych w województwie śląskim. Salon został wyposażony w cztery stanowiska pracy oraz myjki z masażem. Wybór odpowiedniej fryzury i zabiegu poprzedzony jest dokładną konsultacją, podczas której pracownice salonu starają się sprostać oczekiwaniom klientek. Fryzjerki ciągle podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach, by być na bieżąco z  najnowszymi światowymi trendami i opanować do perfekcji nowoczesne techniki fryzjerskie. Salon gościł  takich fryzjerów jak mistrzyni świata we fryzjerstwie Joannę Zarębę i gwiazdy ostrego cięcia  Andrzeja i Tomka. To ten salon został  wybierany, by  przygotowywać modelki do szkoleń.

W celu przyśpieszeniu procesu rezerwacji terminu wizyty "Fabryka Fryzur" zdecydowała   się na system rejestracji elektronicznej poprzez innowacyjny system Versum fabrykafryzur.versum.com.  Pomaga to łatwiej dobrać termin i wstępnie ustalić oczekiwania klientek, a także zapoznać się z cennikiem usług. Oczywiście w dalszym ciągu można rejestrować się telefonicznie (601619798) oraz osobiście  w salonie, przy ulicy Jagiellońskiej 11, w Milówce. 

"Fabryka Fryzur" cały czas się rozwija, szuka nowych rozwiązań, wygody i komfortu przede wszystkim dla klientów, dlatego w 2018 planowane jest przeniesienie do nowego większego bardziej komfortowego lokalu. Aktywność salonu, którego mottem jest hasło: „Kiedy praca staje się pasją to zwykły rzemieślnik staję się artystą",  można śledzić poprzez serwis Facebook oraz Instagram, gdzie na bieżąco klienci informowani są o nowościach oraz propozycjach fryzur i zabiegów. Zapraszamy na ulice Jagiellońską 11, do Milówki od wtorku (9-17) do soboty (6-13) oraz wcześniej i później po wcześniejszej konsultacji. 

* email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

* instagram:  fabryka fryzur

* facebook: https://www.facebook.com/FabrykaFryzurII/

 

tekst i zdjęcia: Agnieszka Jandy-Rypień

{gallery}fabrykafryzur{/gallery}

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły