Bez komentarzy

Salon Rowerowy w Milówce, przy ulicy Sportowej 2/3 powstał z zamiłowania do rowerów. To nowy punkt sprzedaży Salonu działającego od 2015 r. w Kamesznicy.

Otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-17.00, w soboty od 9.00-13.00. Prowadzi go Monika Wójcik przy pomocy męża Grzegorza Wójcika, który jest pasjonatem rowerów i od 5 lat startuje w zawodach. Synek Państwa Wójcik rozpoczął swoją przygodę z rowerem, gdy skończył roczek. Efekty widać na zdjęciu:

Dla właścicielki klient i jego potrzeby są najważniejsze, dlatego asortyment jest zróżnicowany, a ceny atrakcyjne. Sklep specjalizuje się w sprzedaży rowerów górskich (MTB), trekkingowych, crossowych, fatbike, zjazdowych, enduro, elektrycznych znanych marek takich jak Romet, Northtec i Monteria. W ofercie znajdują się również rowery dla dzieci, szeroka gama części i akcesoriów rowerowych, kasków, odzieży marki 4F, BRUGI, Stantex oraz okulary Arctica. Salon rowerowy zajmuje się także naprawą i renowacją rowerów. Serwisowanie roweru w dużej mierze polega na przygotowaniu go do sezonu, czyli regulacji hamulców, przerzutek, smarowanie napędu, wymianie linek i wszystkich innych rzeczy, które nie zostały odpowiednio zabezpieczone przed zimą i po prostu się zniszczyły bądź z biegiem czasu się już zużyły.

W Salonie znajdziemy również pozostały sprzęt sportowy taki jak, piłki nożne siatkowe i koszykowe, kije north walking oraz deskorolki i rolki. W okresie zimowym salon oferuje sprzęt narciarski i snowboardowy, serwis oraz wypożyczalnię nart.

Dla stałych klientów przewidziane są atrakcyjne rabaty. Kupując w tym salonie, możesz liczyć na fachowe doradztwo i opiekę posprzedażną. Gwarancja na rowery wynosi 2 lata.

Ważna informacja dla turystów jest taka, iż istnieje tutaj możliwość wypożyczenia rowerów.

Jak trafić do punktu stacjonarnego: 

Pod tym linkiem można znaleźć cały asortyment, który oferuje Salon Rowerowy.

Tel: 888 418 024 lub 886 949 835

Polub nas na facebooku : https://www.facebook.com/salonrowerowykamesznica/

Zapraszamy do salonu i do zobaczenia na rowerze!

Zdjęcia: Salon Rowerowy w Milówce

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły