Wielkimi krokami zbliża się zakończenie roku szkolnego. Nauczyciele spełniają  szczególną rolę w wychowaniu i nauczaniu naszych dzieci. W podziękowaniu za ich trud, cierpliwość, odkrywanie  talentów dzieci i zachęcanie ich do rozwoju, warto podarować im coś, co sprawi im prawdziwą radość. Na tą wyjątkową okazję polecamy ofertę Kwiaciarni Florka w Żywcu, znajdującej się przy ulicy Kościuszki nr 32.

Takim oryginalnym prezentem może być FLOWER BOX w pudełku niespodzianka, który znajdziecie Państwo tylko w Kwiaciarni Florka. W pudełku mogą się znaleźć kwiaty żywe lub syntetyczne, możemy również wybrać kolor i wielkość opakowania, a także umieścić dowolny napis na pudełku np. Dla Najlepszej Wychowawczyni itp.  jak widać na zdjęciach poniżej zamykany Flower Box wypełniony jest kwiatami w taki sposób, by pudełko zamykało się niczym prezent-niespodzianka. 

 

Kolejną propozycją jest FLOWER BOX z widocznymi kwiatami, gdzie kwiaty układane w gąbce florystycznej nasączonej odpowiednimi preparatami i odżywkami, które skutecznie przedłużają żywotność roślin. Istnieje możliwość wyboru kwiatów, kolorów itp. A oto przykładowe realizacje:

 

 

Ponadto FLORKA oferuje ekskluzywne perfumowane świece zapachowe zamknięte w luksusowych słojach. Dostępne są 3 zapachy, a każdy z nich jest wyjątkowy. 


Polecamy też świece ręcznie zdobione we Florce.

Więcej pomysłów na: https://www.facebook.com/FlorkaZywiec/

Zadzwoń i zamów już dzisiaj:  512 811 775

Kwiaciarnia Florka

Dominika Liszka

ul. Kościuszki 32 

34-300 Żywiec
 
 

 

 

Udostępnij Drukuj E-mail