Bez komentarzy

W dobie cyfryzacji prędkość łącza ma ogromne znaczenie. Wpływa nie tylko na naszą pracę, czy edukację ale również na życie towarzyskie i odpoczynek.

Wciąż rosnące oczekiwania użytkowników sprawiły, że powstał FTTH, czyli Fiber To The Home (Światłowód do domu). Koncepcja ta pozwala doprowadzić Internet Światłowodowy osobno do każdego domu z pominięciem niepotrzebnych urządzeń elektrycznych, które często ulegają awariom. Światłowód wykonany jest z przeźroczystego włókna szklanego oraz tworzyw sztucznych, dzięki którym przesył danych odbywa się za pomocą światła, nie jest narażony na wpływ warunków atmosferycznych i pozwala na błyskawiczny transfer.

Aby zapewnić taki komfort swoim klientom na początku 2017 r. nasza firma rozpoczęła budowę sieci Światłowodowej w Rajczy, Ujsołach i Rycerce. W naszej ofercie oprócz mega szybkiego Internetu Światłowodowego znajduje się również Telewizja HD i Telefon stacjonarny.

Spraw sobie prawdziwy luksus surfowania po Internecie, albo po prostu oglądaj swoje ulubione programy w najwyższej jakości. Nie ważne czy pada deszcz, albo sypie śnieg. Dzięki tej technologii nie musisz się martwić o słaby sygnał podczas złej pogody.

Pozwól nam pokazać Ci Internet w innym świetle i wybierz nas na swojego Operatora.

Sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej: http://net-komp.com.pl/

Udostępnij Drukuj E-mail