Bez komentarzy

Wczoraj na antenie Radia ZET odbyła się premiera nowego singla zespołu SONBIRD (o którym już niejednokrotnie pisaliśmy) pod tytułem "Głodni". Razem z utworem został nakręcony teledysk w reżyserii Agaty Trafalskiej (pracuje m.in. z Kortezem), który możecie zobaczyć na dole strony. Chłopaki mają już za sobą debiutancką EP-kę „Wspomnienia z Poprzedniego Życia” wydaną w 2016 r., a teraz pracują intensywnie nad nowym albumem, którego właśnie nowy singiel jest zwiastunem. Przypomnijmy, że trzon zespołu tworzy czterech przyjaciół z Żywca:
Dawid Mędrzak - wokal,
Kamil Worek - gitara,
Tomasz Kurowski - gitara basowa,
Maciej Hubczak - perkusja,

Na swoim koncie mają sporo wyróżnień w znaczących konkursach m. in. dotarli do finału konkursu Life On Stage przy Life Festival Oświęcim, wygrali tegoroczną edycję Festiwalu Supportów, są też laureatem Plebiscytu SO!MUSIC w kategorii „NADZIEJA 2017”. Ten rok również rozpoczął się dla nich doskonale. Zostali bowiem finalistami w plebiscycie "Sanki" Gazety Wyborczej, który oceniało 70 ekspertów, dziennikarzy i przedstawicieli branży muzycznej, którzy zakwalifikowali ich do dziesięciu najlepiej zapowiadających się artystów na polskiej scenie muzycznej.

Grają sporo koncertów, występowali między innymi przed Organkiem, Happysad, czy Myslovitz, i mają świetny kontakt z publicznością.
Czekamy więc z niecierpliwością na płytę i kibicujemy mocno!

Cały czas zagłębiamy sie w muzykę, odkrywamy co chwilę nowe dla nas materiały, i niesamowitych artystów którzy nas inspirują, można powiedzieć, że jesteśmy pewnymi poszukiwaczami by odkrytym skarbem bardziej to serce upiększać, byle czym nie da sie pomoc.

Źródło: http://zywiecinfo.pl/magazyn/item/2845-caly-czas-sie-rozwijamy-i-mamy-w-sobie-ogromny-potencjal-wywiad-z-zespolem-sonbird

Zdjęcie: SONBIRD, profil FB

Udostępnij Drukuj E-mail