Bez komentarzy

Udział sióstr Doroty Habdas i Justyny Pszczółki w programie "Bake Off - Ale Ciacho!" jest doskonałym przykładem, że marzenia są po to, aby je spełniać.

Magdalena Sporek: Jak znalazłyście się w programie?

Dorota: -Decyzja o udziale w castingu do programu "Bake Off - Ale Ciacho!" była spontaniczna. Pamiętam, jak wieczorem prawie godzinę wypełniałam zgłoszenie na casting. Zadzwoniłam do Justyny z informacją o castingu do programu - również nie zawahała się ani przez chwilę i wysłała zgłoszenie. Nigdy nie sądziłyśmy, że obie usłyszymy przez telefon: "Witamy w programie Bake Off- Ale Ciacho!". Teraz, mogę powiedzieć, że w życiu nie ma nic nie możliwego.

Justyna: - Tak, to była wspaniała informacja. Świat telewizji stał przed nami otworem. Pełne radości, ale również obaw. Zaczęłyśmy piec w najsłodszym programie w Polsce.

 

Jak czujecie się po pierwszym odcinku "Bake Off - Ale Ciacho!"?

Dorota Habdas: - Fantastycznie! To fajna zabawa, a pieczenie to dla nas niesamowita radość. Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że możemy piec w najsłodszym programie w Polsce.

 

Czy czujecie, że konkurencja jest silna?

Dorota Habdas: - Każdy z uczestników jest bardzo utalentowany, przez co poziom jest bardzo wysoki. Jednak w programie bardzo się wspieramy, wymieniamy własne doświadczenia i wiedzę jaką posiadamy odnośnie wypieków. W programie jesteśmy zgranym zespołem i to jest super.

 

Jak połączycie udział w programie z obowiązkami zawodowymi na co dzień?

Dorota Habdas: - Na co dzień zawodowo zajmujemy się fotografią, dlatego udział w programie nie był dla nas problemem.

 

Jak rodzina zareagowała na Wasz udział w programie?

Dorota: - Rodzina była bardzo zaskoczona i szczęśliwa, że udało nam się dostać do programu. Zwłaszcza, że większość dowiedziała się o tym dopiero, kiedy pojawiła się informacja na oficjalnej stronie programu. Rodzice są bardzo szczęśliwi, że realizujemy swoje marzenia, a udział w programie był jednym z nich.

Justyna: - Cały czas otrzymujemy informacja z gratulacjami udziału w "Bake Off - Ale Ciacho!", za co bardzo dziękujemy. Mam nadzieję, że uda nam się zajść w programie jak najdalej. Aczkolwiek sam wybór do 12 uczestników spośród ok. 300 zgłoszeń jest wielkim sukcesem. Trzymajcie za nas kciuki.

 

Kilka słów o swoich korzeniach?

Dorota Habdas: - Z siostrą Justyną wychowałyśmy się w Czernichowie. Ja obecnie mieszkam w Żywcu, a Justyna w Siemianowicach Śląskich. Obie uczęszczałyśmy do Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Żywcu.

 

Jaki jest Wasz popisowy przepis na ciasto? Czy chciałybyście się podzielić z czytelni(cz)kami WGmedia.eu jakimś ulubionym przepisem ?

Justyna: - To bardzo trudne pytanie. Od 7 lat prowadzimy stronę internetową z przepisami pod adresem: www.domowe-wypieki.com.

Znajdziecie tam ponad 300 receptur na słodkie wypieki i desery. Myślę, że ulubionym deserem są serniki.

Dorota: - O tak! Serniki są najpopularniejsze w naszej rodzinie. Dzięki "Sernikowi Latte" naszego autorstwa, udało nam się wygrać konkurs kulinarny na najlepszy sernik. Został wybrany spośród 200 zgłoszeń, więc zachęcam Was do skorzystania z przepisu. Tutaj jest przepis: http://domowe-wypieki.com/sernik-latte/

 

Dziękuję za rozmowę.

Dziękujemy.

  

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły