Bez komentarzy

Przed nami niesamowite emocje, które z pewnością dostarczy nam niezwykłe wydarzenie. Już 14 czerwca o godzinie 18 na stadionie Koszarawy Żywiec kapitan reprezentacji Polski Jakub Błaszczykowski zagra w meczu drużyny "Błaszczykowscy i Przyjaciele" kontra "Kabarety i Górale". Wyjątkowy skład drużyn przyciągnie nie tylko kibiców piłki nożnej.

Kogo zobaczymy?

W obu drużynach zobaczymy gwiazdy sportu. Zagra m.in. Jerzy Dudek, Magdalena Śliwa, Joanna Mirek, Wiesław Jobczyk. Na boisku pojawią się także gwiazdy estrady i kabaretu - m.in. członkowie zespołu "Paranienormalni", "Nowaki". Spodziewamy się także udziału w grze Łukasza i Pawła Golec oraz Kasi Pakosińskiej.

Organizatormi imprezy są Fundacja Ludzki Gest Kuby Błaszczykowskiego Jerzy Pawlus, pochodzący z Żywiecczyzny, a na stałe mieszkający w austriackim Grazu trener i działacz sportowy i kulturalny. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Miasta Żywiec.

Czym jest Fundacja "Ludzki Gest"?

Rozpoczęła swoją działalność w czerwcu 2015. Jej głównym fundatorem jest Kuba Błaszczykowski.

Fundacja "Ludzki Gest" to organizacja wyciągająca pomocną dłoń do potrzebujących. Jakub Błaszczykowski (fundator) i Małgorzata Domagalik (prezes fundacji) razem ze swoimi przyjaciółmi działają na rzecz dzieci i młodych ludzi, którzy potrzebują pomocy. Celem głównym fundacji jest kształtowanie pożądanych postaw wśród dzieci i młodzieży, poprzez wspieranie ich rozwoju ze szczególnym uwzględnieniem kultury fizycznej.

To nie koniec emocji na powitanie lata. Już bowiem 15 czerwca o godzinie 19 powitamy lato w Amfiteatrze pod Grojcem w Żywcu. W tym dniu zaprezentują się gwiazdy sceny kabaretowej.

Nie może zabraknąć uczty muzycznej - ta bowiem czeka nas 17 czerwca o godzinie 19.30. W Amfiteatrze pod Grojcem w Żywcu zobaczymy Sylwię Grzeszczak.

Udostępnij Drukuj E-mail