Bez komentarzy

15 października mija 200 lat od śmierci generała Tadeusza Kościuszki, dlatego rok 2017 został oficjalnie ustanowiony przez Sejm i Senat Rokiem Tadeusza Kościuszki.

W związku z tym szczególnym wydarzeniem Towarzystwo Miłośników Ziemi Żywieckiej, Miejskie Centrum Kultury oraz Urząd Miejski w Żywcu zapraszają wszystkich do udziału w uroczystych obchodach, które rozpocznie spotkanie historyczne 13 października o godzinie 19:00 w Corner Hostel na ul. Kościuszki 12. Następnego dnia o godzinie 10:30 będziemy mogli uczestniczyć w przemarszu ul. Kościuszki oraz we mszy Św. w Katedrze NNMP o godzinie 11:00. Z kolei mieszkańcy ul. Kościuszki zapraszają na piknik, który rozpocznie się o godzinie 14:00 na dziedzińcu zamkowym.

 

__________________________________________________________________________________________________________

Zapraszamy serdecznie na transmisję na żywo z inscenizacji historycznej, która rozpocznie się w sobotę, po Mszy Św. około godziny 12:00.

Okno transmisji pojawi się poniżej. Z uwagi na transmisję w plenerze i zmienną aurę prosimy o wyrozumiałość w przypadku problemów technicznych z przekazem lub jego brakiem.

 

 

Udostępnij Drukuj E-mail