Oceny: (Bez ocen)
PLG_VOTE_USER_RATING
Bez komentarzy

Orkan Ksawery poczynił spore zniszczenia w Parku Żywieckim. W związku z tym drewno w powalonych drzew jest na sprzedaż, o czym informuje Burmistrz Miasta Żywca Antoni Szlagor:
"W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi drewna opałowego z powalonych w trakcie ostatniej wichury (w nocy z 5 na 6 października 2017 r.) drzew informuję, że oszacowano, iż do sprzedaży nadaje się około 180 mp drewna (głównie jesion, klon, lipa – pomieszane w stosach). Drewno będzie sprzedawane w kwocie 100 zł za 1 mp. Będą go mogły nabyć wyłącznie osoby prywatne, mieszkańcy Żywca. Wnioski w sprawie zainteresowania zakupem tego drewna można składać już teraz w Urzędzie Miejskim osobiście, drogą pocztową (34-300 Żywiec, Rynek 2) i elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Ostateczny termin zgłoszeń mija 18 października 2017 r. Na wnioskach należy wpisać numer telefonu kontaktowego.
Jednocześnie informuję, że gałęzie z połamanych drzew zostaną przekazane do dyspozycji Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, a następnie rozdysponowane wśród osób najbardziej potrzebujących opału."

Udostępnij Drukuj E-mail