Bez komentarzy

Szanowni Państwo! Miło mi poinformować, że oficjalne otwarcie lodowiska przy amfiteatrze Pod Grojcem nastąpi dzisiaj o godz. 17.00. - informuje Burmistrz Miasta Żywca Antoni Szlagor.

Myślę, że kolejną bardzo dobrą informacją, jaką mam do przekazania - jest fakt, że dzisiaj na lodowisku jeździmy bezpłatnie od 17.00 do 21.00! Płacimy jedynie za wynajem sprzętu. Serdecznie zapraszam!

Od jutra zaś lodowisko działa zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami. Będzie ono czynne w godzinach 9:00 - 21:00 codziennie. Bilet normalny będzie kosztował 5 złotych, ulgowy 3 złote. Dzieci do 5 lat pod opieką rodziców wstęp wolny. Uprawnione do nabycia biletów ulgowych są dzieci i młodzież w wieku do 18 lat, osoby uczące się od 19 do 26 lat oraz emeryci i renciści, za okazaniem dokumentu potwierdzającego odpowiednio wiek, pobieranie nauki, posiadanie uprawnień emerytalnych lub rentowych. Będzie można korzystać również z wypożyczalni łyżew - 5 zł, kasków - 5 zł oraz chodzika do nauki jazdy na łyżwach - również 5 zł. Za naostrzenie łyżew trzeba będzie zapłacić 7 zł. Czas ważności biletu - 45 minut. Istniej możliwość zarezerwowania całego lodowiska, w czasie regulaminowym, dla grupy maksymalnie 60 osób w wysokości 150 zł brutto. Mówi burmistrz Antoni Szlagor.

Udostępnij Drukuj E-mail