Z okazji Walentynek mamy dla Państwa konkurs.

3 osoby, które jako pierwsze wyślą na adres mailowy naszej redakcji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w wiadomości na naszym funpage  https://www.facebook.com/wgmediaeu/ zdjęcie pary zrobione podczas pobytu na nartach w Ośrodku Narciarskim Zwardoń Ski w Zwardoniu (zdjęcia tylko i wyłącznie ze Stacji Narciarskiej Zwardoń Ski) z dokładną datą oraz imieniem i nazwiskiem, otrzymają karnety na wyciąg dla dwóch osób, do wykorzystania do końca lutego br. w godzinach od 9:00-16:00.

Organizatorem konkursu jest redakcja WGmedia.eu.

Sponsorem nagród  tj. pakietu 3 x po 2 karnety dzienne (łącznie 6 karnetów 9:00-16:00) do wykorzystania do końca lutego dla trzech par jest Stacja Narciarska Zwardoń Ski w Zwardoniu.

Zdjęcia oraz wyniki ogłoszone będą na naszym fanpagu oraz pod konkursem, niezwłocznie po otrzymaniu trzech pierwszych prawidłowych zgłoszeń.

Karnety będą do odebrania w kasach biletowych ww. wyciągu na podane przez organizatorów hasło, które zostanie przekazane zwycięzcom konkursu, po ogłoszeniu wyników.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy wszystkim zakochanym udanych Walentynek.

Udostępnij Drukuj E-mail