Oceny: (Bez ocen)

Świetny mecz, pełen zwrotów akcji i bramek obejrzeli kibice przybyli na mecz GLKS Wilkowice – Skałka Żabnica. Faworyta upatrywać można było w przyjezdnych. Ambitny beniaminek nie zamierzał tanio sprzedawać skóry i powalczyć przynajmniej o punkt. Pierwsze piętnaście minut przynosi aż trzy gole. Autorem pierwszego trafienia w meczu jest Dominik Natanek. Radość przyjezdnych z prowadzenia nie trwała długo. W trzynastej i piętnastej minucie gospodarze odpowiadają dwoma trafieniami i sytuacja zmienia się diametralnie. Ten, kto myślał, że goście są już pogrzebani, był w błędzie. Bramkę na remis zdobywa Szwarc. Mecz zaczyna się od nowa. Z podniesionymi głowami Skałka dalej atakuje, czego efektem kolejny gol Szwarca. 2-3. Na dwie minuty przed zakończeniem meczu gola zdobywa Dariusz Chowaniec i trzy oczka śmiało mogą dopisać gracze z Żabnicy. Wynik spotkania mógł zmienić jeszcze jeden z zawodników gospodarzy, ale rzut karny i dobitkę w świetnym stylu obronił Andrzej Nowakowski. Skałka zasłużenie pokonuje beniaminka z Wilkowic i pnie się w ligowej tabeli. Już za tydzień na stadionie w Żabnicy, Skałka podejmie w jedynych derbach gminy Maksymiliana Cisiec.