Oceny: (Bez ocen)

W sobotnie popołudnie na stadionie w Radziechowach miejscowy GKS podejmował czerwoną latarnię ligowej tabeli ekipę GKS Krupiński Suszec. Faworyt był jeden i tylko wysokie oraz pewne zwycięstwo gospodarzy wchodziło w grę, a każdy inny wynik byłby tylko prima aprilisowym żartem. Mimo dominacji całą pierwszą połowę dopiero w ostatniej akcji pierwszej połowy gospodarze zdołali strzelić bramkę. Na raty i przy szczęściu, które jak wiadomo sprzyja lepszym, gola do szatni strzela Piotr Trzop. Po golu sędzia od razu zaprosił obie drużyny do szatni. Druga odsłona to dalsza dominacja miejscowych. Zwieńczeniem przewagi gol podwyższający prowadzenie, a jego autorem Grzegorz Szymoński. Po godzinie gry trzecią i jak się okazało ostatnią tego dnia bramkę pieczętującą wygraną 3-0 zdobywa Marcin Dudka.

Po wygranej zespół z Radziechów zajmuje nadal trzecią pozycję tracąc do liderującego LKS-u Bełk trzy punkty.