Piłka nożna
Oceny: (Bez ocen)

Najświeższe informacje sportowe z Beskidów.

Zapora Porąbka w końcówce meczu w Ciścu zdobyła gola na wagę trzech punktów, Pasjonat Dankowice dokonał tego samego w Cieszynie, Kuźnia Ustroń w Chybiu, a LKS Bestwina u siebie w derbowej potyczce z czechowickim MRKS-em. Świt Cięcina punkt zapewnił sobie w doliczonym czasie gry, Skałka Żabnica, w starciu z liderem, odrobinę wcześniej. Dużo tego…, a to nie wszystko. Drzewiarz Jasienica stracił dwa gole i szanse na mistrzostwo w Bełku w ostatnich minutach, Czarni-Góral u siebie punkt w konfrontacji z Fortecą Świerklany w minucie 86. „Nasi” w lidze III również grali do końca. Bialska Stal niespodziewanie przegrywała 1:2 z Polonią Łaziska Górne… wyrównała, natomiast „dwójka” Podbeskidzie remisowała w Częstochowie… wygrała. Bramki zdobyte tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego odnotowano także w bielskiej A-klasie, ale w przeciwieństwie do wyżej wymienionych w ligach wyższych, nie decydowały o punktowych zdobyczach i stratach.

źródło: Krzysztof Biłka