Oceny: (Bez ocen)

Mecz ostatniej szansy dla ekipy Maksymiliana Cisiec na uniknięcie spadku. Spotkanie z zawsze groźnym Góralem 1956 Żywiec gospodarze za wszelką cenę musieli wygrać. Pierwsze dziesięć minut wyglądało nieźle, jednak burza i ulewny deszcz przerwał zawody. Po wznowieniu gry na boisku bezsprzecznie rządzili przyjezdni, którzy w dwadzieścia jeden minut strzelili aż 5 goli. Bramki strzelali kolejno: Maciej Wojtyła, Sebastian Klimek, Kamil Gazurek z rzutu karnego, oraz dwukrotnie Marek Gołuch. Po przerwie kolejne ataki gości z Żywca przyniosły gole Kamila Gazurka i Marka Gołucha. Przegrana 0-7 umacnia Górala na czwartej lokacie. Gospodarze po czterech latach spędzonych w V Lidze żegnają się z Okręgówką. Ostatnie wyniki pokazują, że w Ciścu zabrakło wiary w utrzymanie. W trzech meczach zespół nie zdobył punktu tracąc aż 21 goli, nie strzelając żadnego. Ekipie z Ciśca życzymy jak najszybszego powrotu do Ligi Okręgowej.