Oceny: (1 raz)

W dniach 24-29 czerwca w Zakopanem odbyła się druga edycja turnieju piłkarskiego dla dzieci i młodzieży TATRY CUP. Najstarsze Orliki z Rajczy z grupy U-12 zdobyły pierwsze miejsce w Pucharze Giewontu. W meczach eliminacyjnych zmierzyli się drużynami Morena Gdańsk (wygrana 5:0), Grotkowska AS (0:0), SP Brzeszcze (wygrana 2:0) Deko Włoszczowa (1:1) W finale zmierzyli się z Notecianką Pakoć wygrywając 1:0. Chłopaki pokazali na boisku walkę, serce i ducha. Wrócili do domu jako zwycięzcy Pucharu Giewontu w Zakopanem.

Zawodnicy fazy finałowej z grupy U-11 ostatecznie na 16 drużyn ukończyli swoje zmagania na 6 miejscu, natomiast najmłodsze Orliki w kategorii U-10 zdobyły 5 miejsce w pucharze Giewontu. Gratulujemy!

Na długo w pamięci Orlików pozostanie spotkanie z Trenerem Kadry Reprezentacji Polski Adamem Nawałką. Mieli okazję przybić piątkę i zdobyć autograf. Niespodzianką w trakcie turnieju był również pokaz Pawła Skórki - Mistrza Polski i Świata w piłkarskim freestyle. Młodzi piłkarze zadowoleni są również z pobytu w jednym z najciekawszych miejsc w Polsce.

Zdjęcia: UKS Orlik Rajcza