Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Autor tekstu: Iwona Pytel

1 października na boisku sportowym w ZSOiT w Milówce odbył się Rodzinny Piknik Sportowy – „Być z Rodziną”. Piknik rozpoczął się o godzinie 14.00 występem szkolnego zespołu muzycznego, który wszystkich uczestników oczarował swoim repertuarem. Kolejny punkt programu należał do modelek i modeli, którzy przygotowali wspaniały pokaz mody w trzech odsłonach: „ Inspiracje nutą regionalną”, „Na sportowo - ładnie i wygodnie” oraz „ Kobieta niejedną ma twarz”. Kolejny punkt programu zachęcił do rywalizacji dwie drużyny: nauczycieli i przedstawicieli samorządu. Rozegrany mecz piłki nożnej wzbudził wiele emocji wśród widzów i zakończył się serią rzutów karnych, które zdecydowały o zwycięstwie nauczycieli. Puchar ufundowany przez Wójta Milówki Pana Roberta Piętkę powędrował właśnie do nich.
Olbrzymich emocji sportowych dostarczyły również konkurencje sprawnościowo-zwinnościowe, w których zaprezentowali się uczniowie gimnazjum, liceum oraz technikum.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska z różnymi smakołykami, przygotowane przez uczniów i nauczycieli ZSOiT. Stoiska takie jak: „Coś na ząb”, „Swojskie jadło” czy „Kawiarenka pod chmurką” zachwyciły wszystkich uczestników nie tylko smakiem oferowanych potraw, ale również wspaniałymi dekoracjami.

Najmłodsi uczestnicy pikniku z wielką radością odwiedzali stoisko „Niezwykłe tatuaże”, pozwalając wykonać sobie przepiękne, kolorowe tatuaże. Równie wiele emocji wzbudzały niespodzianki, które każdy mógł dla siebie wylosować.

Niezwykłe Mamy, które przybyły wraz ze swymi pociechami na piknik,  miały okazję zrobić coś dla siebie, wystarczyło tylko, że udały się na stoisko - „ Tęczowe paznokcie”. Natomiast Tatusiowie mogli sprawdzić swoją zręczność w konkurencjach „Wbijania gwoździ” czy „Noszenia drzewa do kominka”.

Przepiękna pogoda bardzo rozpieszczała wszystkich uczestników pikniku a wspaniały zapach unoszący się z grilla dodatkowo zachęcał i motywował do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za wspólnie spędzony czas oraz za dostarczanie tak olbrzymiej dawki pozytywnej energii i wielu wrażeń podczas rywalizacji sportowej.

Było nam bardzo miło gościć tak Wspaniałe Rodziny w naszej szkole.

Organizatorzy: Młodzież ZSOiT wraz z Nauczycielami.

Zdjęcia Rafał Kurowski 

{gallery}piknikMilowka2016{/gallery}

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły