Od paru tygodni trwa współpraca Hotelu Złoty Groń z Fundacją Longboard Kids, a jej owocem jest zapoczątkowany październikowymi zajęciami cykl wydarzeń skierowanych do najmłodszych. Bezpłatne warsztaty kreatywne odbywają się na terenie hotelu co tydzień w niedzielę w godzinach popołudniowych, najczęściej od 13.00 do 16.00, warto jednak śledzić na FB zapowiedzi, które pojawiają na kilka dni przed terminem zajęć, bowiem bywają od tej zasady odstępstwa. Jedno jest jednak pewne, w każdą niedzielę, aż do świąt planować można popołudniowy wypad z dziećmi na całkowicie bezpłatne warsztaty prowadzone przez mających ogromne doświadczenie w pracy z milusińskimi instruktorów Longboard Kids. Od lat walczą oni z bezmyślnym i pasywnym spędzaniem czasu przed komputerami i telewizorami pokazując najmłodszym, że zabawa i nauka w grupie jest nie mniej przyjemna. Tym samym rozwijają kompetencje społeczne i umiejętności interpersonalne dzieci. Przyjrzyjmy się zatem harmonogramowi spotkań i ich tematyce.

20.11. – Poszukiwacze skarbówTajemne bogactwo ukryte zostało na Złotym Groniu! Już w najbliższą niedzielę organizatorzy zapraszają młodych poszukiwaczy przygód na wspólne tropienie skarbów. Czeka na Was niezwykła gra terenowa z rozwiązywaniem zagadek, zadaniami zręcznościowymi i logicznymi. Ubierzcie się ciepło, bo zapowiada się świetna zabawa w plenerze.

27.11 – Andrzejkowe gry i zabawy – na tropie magii i „odkrywania przyszłości"

04.12 – Prezenty Handmade – idealna propozycja przed świętami, najmłodsi będą mieć okazję posiąść umiejętność własnoręcznego wykonywania drobiazgów, które wspaniale nadadzą się na podarunki.

11.12 – Ozdoby Świąteczne – pamiętacie jeszcze robione w szkole łańcuchy na choinkę mam nadzieję, że efekty tych zajęć będą trochę inne. Tak, czy inaczej będzie z pewnością świetna zabawa!

18.12 – Świąteczne wypieki – Boże Narodzenie tuż, tuż, a czy jest fajniejszy sposób spędzania przedświątecznego czasu niż wykrawywanie, pieczenie i oczywiście zdobienie cudownych, małych, bajecznie kolorowych ciasteczek? W tej sytuacji prawie każdy brzdąc jest mistrzem cukiernictw.

Tyle do Bożego Narodzenia, ale z tego, co mi wiadomo najprawdopodobniej współpraca na linii hotel – Fundacja Longboard Kids będzie się rozwijać. Wstępnie przewidziane jest powstanie czegoś na kształt zimowej bawialni, gdzie dzieci mogłyby spędzać czas, w trakcie narciarskich szaleństw swych rodziców. Najprawdopodobniej nie będzie to tylko propozycja dla gości obiektu Hotel & Restauracja Złoty Groń, ale także oferta dla narciarzy korzystających ze stoku Ośrodka Narciarskiego Złoty Groń. O wszelkich nowościach, będę starała się informować Państwa na bieżąco.

 

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły