Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Dzięki ekipom Szlachetnej Paczki w całej Polsce spełniły się marzenia potrzebujących rodzin. Wolontariusze i darczyńcy dzięki swojej wrażliwości, sile i determinacji przyczynili się do ogromnego dobra, objawiającego się w magicznych pudłach.

Szlachetna Paczka dziękuje za zakupione rzeczy oraz za pieniądze, dzięki którym mogli dokupić brakujące rzeczy, tym samym spełniając wszystkie potrzeby ubogich rodzin: pomoce szkolne, odzież, zabawki, wyposażenie kuchni, środki czystości oraz żywność długoterminową. W Żywieckiej ekipie Szlachetnej Paczki było 8 wolontariuszy, którzy przeszli rekrutacje i 5 osób, które pomagały na magazynie. Dzięki nim oraz darczyńcom 21 rodzin z internetowej bazy, dom dziecka oraz rodzina z przedszkola - głównie z terenu Żywca, kilka rodzin ze Świnnej, Kocierza, czyli okolicznych wsi otrzymało niesamowite paczki. Jedna rodzina potrzebowała opał i został on zamówiony dla niej w Żywcu. Dla innej rodziny wśród prezentów była również pralka. Jeszcze inna rodzina dzięki darczyńcy z Żywiecczyzny otrzymała nowe meble kuchenne, wykonane na wymiar.

Darczyńcy to głównie szkoły, firmy, kościoły i osoby prywatne z powiatu żywieckiego, ale nie zabrakło również darczyńców z Krakowa, Rzeszowa oraz Bielska Białej.

Zdjęcia Agnieszka Kiełbasa

{gallery}paczkZ2016{/gallery}

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły