Bez komentarzy

W miniony czwartek 22 grudnia Dzieci z Przedszkola oraz Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Rycerce Górnej po raz kolejny zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, aktorskie i taneczne, a motywem przewodnim był hit z ulubionych bajek.

Występy zostały poddane ocenie komisji w składzie: Pani Maria Habiciak, Pani Kasia Kupczak i ksiądz Marek Duraj, przed którą stanął trdunny wybór, ponieważ niektóre piosenki były naprawdę trudne do zaśpiewania. Ostatecznie wyniki były następujące:

Przedszkole z piosenką „Pszczółka Maja” zdobyło wraz z klasą zerową, która zaśpiewała piosenkę z bajki „Smerfy” pierwsze miejsce w kategorii najmłodszych.

Szkoła Podstawowa: starsze klasy od 4-6 zajęły wspólnie pierwsze miejsce. 2 klasa zajęła 1 miejsce, klasy 1 i 3 miejsce drugie wśród klas młodszych.

Gimnazjum: I miejsce zdobyła klasa I, II miejsce klasa II i III miejsce klasa III.

Nagrodą w konkursie były punkty, które uczniowie zbierają przez cały rok. Główną nagrodą jest Puchar Dyrektora Szkoły.

„Celem Konkursu O Puchar Dyrektora Szkoły jest zaangażowanie klas w życie szkoły, rozwijanie zainteresowań uczniów, budowanie poczucia odpowiedzialności jednostkowej i grupowej oraz zmotywowanie do nauki, lepszej frekwencji i zachowania poprzez tworzenie atmosfery wspólnej pracy i zabawy stworzenie warunków do „zdrowej rywalizacji”.”

Zdjęcia Magdalena Sporek

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły