Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Wprawdzie na dobre jesteśmy już w Nowym Roku, jednak wielu z nas z pewnością bardzo miło będzie wspominało Sylwestra w Milówce. A jest się czym pochwalić.

Sylwester w plenerze co roku organizowany jest w większych miastach w całej Polsce i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Przede wszystkim nie wymaga zbyt dużych nakładów finansowych, można posłuchać muzyki gwiazd, pobawić się przy hitach mijającego rok i zobaczyć pokaż sztucznych ogni. W tym roku do grona tych miast dołączyła Milówka.

W ostatnią noc 2016 roku ci, których nie odstraszyła niska temperatura mogli przywitać Nowy Rok w Amfiteatrze w Milówce z Radiem Bielsko. Do wspólnej zabawy włączyło się ponad 700 osób. Impreza była w pełni zabezpieczona przez ochronę i pilnujących porządku strażaków. Nieodzownym elementem plenerowego Sylwestra był dobrze zaopatrzony punkt gastronomiczny i namiot, w którym można było zjeść i odpocząć. Organizatorzy zadbali także o ognisko, przy którym można było się ogrzać. O godzinie 22 świętujących odwiedziła miejscowi kolędnicy  -"Kamieńcoki"- grupa jak zawsze witana dużym aplauzem i wzbudzająca ogromne zainteresowanie. Było imprezowo, wesoło i tanecznie. O północy życzenia noworoczne wszystkim mieszkańcom Milówki i przybyłym gościom złożył Wójt Gminy Robert Piętka. Tuż po nich nad Milówką rozbłysły sztuczne ognie, były wspólne toasty szampanem i dalsza zabawa w rytmie przebojów. Nowy Rok w Milówce został także przywitany przebojem Abby "Happy New Year". Oficjalnie impreza zakończyła się o 2 w nocy.

To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych przez Urząd Gminy Milówka. Wśród uczestników zabawy rozlosowano bowiem 4 wycieczki: 2 do Amsterdamu i 2 do Wenecji oraz 5 bonów o wartości 100 zł do zrealizowania w sklepie "Lewiatan".

Ostatnia noc 2016 roku należała do udanych, a świętujący raz jeszcze pokazali, że jeśli dobrze się bawić, to tylko w Milówce.

Zdjęcia Szymon Pytel

{gallery}sylMil2016{/gallery}

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły