Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Z wyjątkowo ciepłym przyjęciem spotkał się koncert zorganizowany 8 stycznia w Parafii w Rycerce Górnej. Dla widzów najpiękniejsze polskie kolędy i regionalne pastorałki zaśpiewali zarówno ci, którzy z publicznymi występami są obyci na co dzień jak i ci, dla których występ na scenie to spore wyzwanie. Hasłem przewodnim koncertu było Rodzinne Kolędowanie, a ideą podtrzymanie pięknej tradycji, utrwalenie jej w młodszym pokoleniu i zacieśnienie lokalnej wspólnoty. Rodziny występujące na scenie to nie tylko grupy połączone więzami krwi, ale i zespoły złożone z osób, które choć niespokrewnione ze sobą czują się mocno związane – między innymi poprzez wspólną pracę, pasje i zainteresowania.

Przed zgromadzonymi widzami wystąpili kolejno: Zespół Zbójnicok, Patrycja Najzer (skrzypce i śpiew), Grupa Karolinki, Marysia Cieśla, Amelia Pfeifer oraz Wiktoria Sury, Rodzina Banasiów, Koło Gospody

Wszystkich uczestników wspierała, żwawo przygrywając kapela Ochodzita.

Wszyscy nagrodzeni zostali brawami, słodkim upominkiem oraz pamiątkowym dyplomem.

{gallery}koncertRG2017{/gallery}

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły