masaż klasyczny

Możecie podarować sobie chwile przyjemności i odprężenia korzystając z oferty hotelu Zacisze od 23.02- 27.02. Który masaż wybieracie?

 

MASAŻ KLASYCZNY
Wykonywany jest powolnymi ruchami, o działaniu antystresowym i uspakajającym, bądź szybkimi, w celu pobudzenia mięśni. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym lub psychicznym. Sprzyja regeneracji sił, likwiduje ujemne efekty stresu, przemęczenia i wyczerpania.
45min/90zł

MASAŻ RELAKSACYJNY
Ma zbawienny wpływ na skórę, mięśnie, układ krążenia oraz nerwowy. Celem masażu relaksacyjnego jest całkowite zniesienie napięcia nerwowo – mięśniowego, oraz psychicznego a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia osoby masowanej. Najlepszy efekt odprężenia uzyskuje się w milczeniu. Masażowi towarzyszy spokojna, relaksująca muzyka, a uczucie relaksu potęgowane jest przez użycie specjalnie dobranych olejków eterycznych.
60min/100zł

MASAŻ ŚWIECĄ AROMATERAPEUTYCZNĄ
Idealnie rozgrzewający masaż na zimne dni. Podczas masażu skóra całego ciała staje się bardziej elastyczna, miękka w dotyku i jedwabiście gładka oraz otulona przyjemnym aromatem. 
Jest o wiele bardziej nawilżona, odżywiona, ukrwiona i promienista. Masaż świecą przynosi ukojenie dla suchej, pozbawionej witalności skóry, zapewnia głębokie rozluźnienie i uspokojenie poprzez likwidację napięcia w ciele. Pomaga w walce z rozstępami i cellulitem.
60min/120zł

MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ
Jest to zabieg który ma wpływ na ciało i duszę wykonywany jest na bazie oleju i naturalnej czekolady obfitującej w żelazo, magnez, cynk, wapń oraz kofeinę. Zabieg ma działanie pobudzające krążenie krwi w skórze, ponadto zmniejsza obrzęki oraz przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Doskonale nawilża i odżywia skórę, a aromat wypełniający gabinet podnosi poziom endorfin „hormonu szczęścia”. Masaż relaksuje umysł oraz ciało.
80min/160zł

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI
Likwiduje napięcie i bóle mięśni, głęboko rozgrzewa organizm przyśpiesza krążenie krwi. Działą relaksująco, odprężająco i detoksykujące. Zabieg jest szczególnie polecany osobom zestresowanym, przemęczonym o podwyższonym napięciu mięśniowym, dolegliwościach reumatycznych i stawowych. Przepływ pozytywnej energii, złagodzenie napięcia mięśni i głęboki relaks – takie rezultaty przynosi masaż gorącymi kamieniami.
70min/160zł

MASAŻ STÓP (rozluźniający z peelingiem)
Relaksuje, odpręża dzięki uciskowi specjalnych punktów na stopie cały organizm jest pobudzany i zwiększa się metabolizm. Masaż daje stopom uczucie lekkości i świeżości niweluje opuchnięcia. Wykonywany masaż to połączenie technik relaksacyjnych, rozluźniających układ mięśniowo - więzadłowy.
40min/70zł

 

Zadzwoń i zarezerwuj: 33 860 15 10

 

 

Udostępnij Drukuj E-mail