Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na osiedlu Parkowym w Żywcu zaczęły działać Żywiecki Klub Seniora oraz Bar Mleczny „Krówka”.

„Żywiecki Klub Seniora działa już kilka od tygodni, natomiast Bar Mleczny „Krówka” rozpoczął swoją działalność na początku marca. To miejsca otwarte, z których każdy może skorzystać. W Żywieckim Klubie Seniora swoje miejsce znalazł żywiecki oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Miejsce to cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony starszych osób. Bar mleczny w Żywcu był bardzo potrzebny. Cieszę się, że został gustownie urządzony, ma ciekawą ofertę i za niewielkie pieniądze można w nim dobrze zjeść. Myślę, że to oferta szczególnie cenna dla osób starszych i o skromniejszych zasobach finansowych. Jednak z oferty „Krówki” może korzystać każdy. Moje działania wspierane są przez radną z osiedla Parkowego panią Stanisławę Szumlas. Kolejnym przedsięwzięciem na tym terenie będzie zwiększenie liczby miejsc postojowych poprzez zmianę systemu parkowania. Planujemy wprowadzić parkowanie skośne, co sprawi, że przybędą nowe miejsca postojowe dla samochodów. To działanie jest zaplanowane w tym roku." - powiedział Burmistrz Miasta Żywca Antoni Szlagor.

Zdjęcia: Urząd Miasta Żywiec

{gallery}krowka{/gallery}

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły