Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Już wkrótce policjanci z żywieckiej drogówki w walce z piratami drogowymi posłużą się skuteczna bronią, a tym argumentem będzie lśniące, czerwone Ferrari, które z pewnością niejednego miłośnika zbyt dużych prędkości skutecznie zniechęci do rozwijania swojej "pasji".

W miniony piątek 31 marca Burmistrz Miasta Żywca podpisał oficjalną umowę zakupu Ferrari z rąk prywatnego przedsiębiorcy. W poniedziałek auto zostanie przekazane Komendzie Powiatowej Policji, a zaraz potem wyjedzie na drogi.

„Cieszę się, że żywiecką policję wspomożemy takim samochodem. Z pewnością mieszkańcy naszego miasta i powiatu żywieckiego będą się czuli bezpieczniej, bo niestety jest taka prawda, że do tej pory mieszkańcy mieli lepsze samochody od radiowozów policji, trudno czasem przez to dogonić piratów drogowych. Cieszymy się bardzo, że możemy to auto policji przekazać. Rada Miejska na mój wniosek ustaliła kwotę na ten cel, nie powiem jednak jaka to kwota, jest ona bowiem znaczna” - powiedział Burmistrz Miatsta Żywca Antoni Szlagor.

Pojawienie się auta wzbudziło duże zainteresowanie wśród mieszkańców, a model jaki został zakupiony to Ferrari 361 Modena, rocznik 2001, 400 koni mechanicznych V8 i pojemność 3.6.

{gallery}ferrari{/gallery}

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły