Bez komentarzy

Dobrą wiadomość dla mieszkańców Kamesznicy przekazała firma ARKOM: w miejscowości tej bowiem powstaje główna linia światłowodowa.  Na tym etapie budowy wpięcie do sieci światłowodowej jest bezpłatne, jednak taka opcja możliwa jest tylko do 15 maja. Po tym terminie przyłącza będą płatne zgodnie z obowiązującym cennikiem.

W imieniu firmy ARKOM informujemy również zarówno obecnych, jak i nowych klientów o nowych szybkich prędkościach światłowodowych. Ponadto można także skorzystać z super Cyfrowej Telewizji HD oraz Stacjonarnego Domowego Telefonu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy ARKOM oraz sprawdzenia warunków technicznych przyłączenia się do sieci światłowodowej. Jednocześnie przedstawiciele firmy ARKOM dziękują wszystkim mieszkańcom, którzy wyrazili zgodę na przejście kablem światłowodowym przez swoją posesję. Wasza przychylność przyczyniła się do rozwoju Waszej miejscowości, za co w imieniu firmy jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Firma ARKOM rozpoczęła działalność w 2005 roku zajmując się handlem i usługami z dziedzin elektronicznych i telekomunikacyjnych.

Od 2005 roku wprowadza rozwiązania z branży IT na Podbeskidziu i Żywiecczyźnie w formie sieci światłowodowych oraz sieci bezprzewodowych, dostarczając łącza Internetowe, telefonie stacjonarną oraz telewizji IPTV. Usługi swoje świadczy instytucjom publicznym, firmom jak również klientom indywidualnym. Firma posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która z zaangażowaniem wykonujemy powierzone im zadania. Fachowa wiedza, rzetelność i doświadczenie naszych pracowników gwarantują klientom obsługę na najwyższym poziomie. Wszelkie nasze prace wykonywane są z najwyższą precyzją i dbałością o szczegóły. Czynniki te wpływają na zadowolenie Klientów i dobrą opinię o firmie, co stanowi o wyjątkowości naszych usług.

Firma ARKOM poprzez swoją działalność rozwija lokalny rynek, współpracuje z lokalnymi przedsiębiorcami i tworzy lokalne miejsca pracy.

Udostępnij Drukuj E-mail