Oceny: (1 raz)
PLG_VOTE_USER_RATING
Bez komentarzy

Wprawdzie na nowy szpital przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, jednak już teraz pacjenci obecnie funkcjonującego Szpitala Powiatowego w Żywcu z pewnością mogą zauważyć zmiany: wyremontowany bowiem został parking przy Szpitalu, co z pewnością wpłynie na nie tylko estetykę otoczenia, ale i komfort pacjentów. Potrzeba zmodernizowania parkingu przy szpitalu była jedną z wielu potrzeb tej placówki.

Jak poinformował nas rzecznik prasowy Starostwa Żywieckiego Dariusz Szatanik - remont został zakończony 17 maja, a zakres prac obejmował między innymi korytowanie podłoża, profilowanie i zagęszczenie podłoża. Na odcinku 180m² ułożono płyty drogowe oraz wzmocniono powierzchnię przy studniach kanalizacyjnych. Uzupełniono również pozostałą powierzchnie parkingu korą asfaltową. Koszt wykonanej inwestycji wyniósł 15 498,00 zł brutto.

„Parking w tym miejscu jeszcze niedawno był w fatalnym stanie. Obecnie osoby odwiedzające szpital, jak i pacjenci -  będą mogli parkować swoje pojazdy bez obawy przy wjeździe i wyjeździe z parkingu. Równa nawierzchnia ułatwi również wsiadanie i wysiadanie z pojazdów” - dodał Dariusz Szatanik, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Żywcu.

Udostępnij Drukuj E-mail