Bez komentarzy

Regionalni wystawcy, kulinarne smakowitości, kreatywność i wspaniała atmosfera - tak wyglądał Ogólnopolski Festiwal Smaku w Żywcu.

Na żywieckim Rynku od 7 do 9 lipca 2017 roku odbywał się Jarmark Św. Wita. Impreza była zorganizowana po raz drugi i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W ramach Jarmarku można było zakupić m.in. sztukę ludową, wyroby polskiego rzemiosła, tradycyjne wędliny, czy sękacze z Podlasia. Tutaj każdy mógł znaleźć coś dla siebie. A wszystko to uświetniły występy zespołów artystycznych. Jarmark na żywieckim Rynku czynny był od godziny 9 do 19.

„Bardzo się cieszę, że w naszym mieście już po raz drugi odbędzie się Jarmark św. Wita. To świetna promocja Żywca wśród osób, które ze swoimi towarami przyjeżdżają do nas z różnych zakątków Polski. W ubiegłym roku nie brakowało głosów, że są zachwyceni naszym Rynkiem i naszym miastem i chętnie wrócą do nas po raz kolejny. Dla mieszkańców Żywca oraz przebywających w naszym mieście turystów, to z kolei świetna okazja, aby kupić oryginalne produkty, prawdziwie świeżą i ekologiczną żywność oraz prawdziwe cacka ludowego rękodzieła" - tuż przed otwarciem Jarmarku powiedział burmistrz Żywca Antoni Szlagor.

Udostępnij Drukuj E-mail