Bez komentarzy
Inwestycja pn. „Budowa nowego przedszkola w Żywcu” przy ul. Tetmajera zbliża się do końca. Wewnątrz budynku wszystkie prace zostały już zakończone. W niedługim czasie nastąpi przeprowadzka ze starego budynku przy ul. ks. Słonki. Na zewnątrz obiektu trwają jeszcze prace wykończeniowe związane z parkingami i chodnikami, które umożliwią dojście do przedszkola jak i boiska sportowego. Dzisiaj wspólnie z radnymi w dzielnicy Zabłocie: Jarosławem Gowinem, Grzegorzem Glasem, Beatą Lach, Mirosławem Figurą, oraz pracownikami Urzędu Miejskiego, dokonałem wizytacji na budowie tego obiektu i przeprowadziłem ostateczne ustalenia z generalnym wykonawcą, czyli firmą WODPOL Sp. z o.o.
 

Burmistrz Miasta Żywca Antoni Szlagor dziękuje radnym z dzielnicy Zabłocie, a także pozostałym radnym z terenu miasta za wsparcie przy realizacji tej inwestycji. Radnemu Jarosławowi Gowinowi dziękujemy w imieniu Burmistrza Miasta Żywca za pomoc przy załatwieniu spraw własnościowych.

"Myślę, że powstałe przedszkole będzie jednostką super nowoczesną, spełniającą wszystkie oczekiwania i dobrze służącą wszystkim uczęszczającym do niej dzieciom." - powiedział Antoni Szlagor, Burmistrz Miasta Żywca.

Udostępnij Drukuj E-mail