Brawa dla chłopaków! Cieszą nas dobre wieści, jakie napłynęły z Zakopanego. Festiwal Supportów i Finał Festiwalu Supportów odbywał się  w dniach 22.07.2017 2.09.2017 na Gubałówce. Na stronie internetowej organizatora czytamy: „Z największą przyjemnością ogłaszamy zwycięzcę drugiej edycji Festiwalu Supportów. Głosami jury oraz publiczności został nim zespół Sonbird!"

„To znakomita promocja naszego miasta i regionu. Cieszę się, że płyta którą będziecie mogli nagrać dzięki wygranej będzie Wasza, autentyczna, inspirowana Waszymi pomysłami, wrażliwością i poczuciem dumy z tego, że jesteście z naszego miasta, Żywca, co często podkreślacie." - powiedział Burmistrz Miasta Żywca, Antoni Szlagor.

Dzięki sumie głosów jury i publiczności Zespół Sonbird był najwyżej punktowanym finalistą konkursu i jako jeden z dwóch zespołów walczył o spełnienie swoich marzeń o wydaniu debiutanckiej płyty.

Udostępnij Drukuj E-mail