Oceny: (Bez ocen)
PLG_VOTE_USER_RATING
Bez komentarzy

Kinomani nie mogą narzekać.

W jesienne dni żywieccy kinomani nie mogą narzekać na ubogi repertuar. Nie dość, że od 19 do 22 października br. w żywieckim Kinie Janosik odbędzie się X Festiwal Górski Adrenalinium, to jeszcze w pobliżu, bo w Suchej Beskidzkiej pojawi się Objazdowe Kino Visa.

Objazdowe Kino Visa kultywuje tradycję kin objazdowych, pamiętając o najnowocześniejszych standardach wyświetlania filmów. Co roku odwiedza ponad 100 miejscowości w Polsce, by na jeden dzień otworzyć profesjonalną salę kinową z najnowszym repertuarem. Na tegorocznej filmowej trasie kina znalazły się m.in. Szczytno, Bartoszyce, Kłodawa, Brodnica, Kalety i Sucha Beskidzka.

22 października br. Objazdowe Kino Visa pojawi się na suskim zamku. Seanse będą odbywały się w sali rycerskiej. Będzie można zobaczyć w filmy zarówno w standardzie 2D jak i 3D. Dla widzów zostało przygotowanych sześć seansów. Wśród nich znajdują się pozycje zarówno dla dzieci jak i starszych kinomanów. Będzie można zobaczyć m.in. animację „My Little Pony”, „To” horror w reżyserii Andresa Muschietti czy dwie polskie, tegoroczne perełki – „Botoks” i „Ach śpij kochanie”.

Bilety na seanse można zakupić online na stronie TU lub w MOK Zamek pod numerem telefonu 515 134 720.

 

Udostępnij Drukuj E-mail