To juz drugi rok z jogą w Ujsołach.  Zajęcia te cieszą sie popularnoscią. Regularnie uczęszcza na nie 10 osób.
Ewelina Cienkus to instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalizacją: Fitness – nowoczesne formy ruchu, trener personalny. Prowadzi treningi indywidualne, oraz zajęcia grupowe (joga, pilates, TBC, step). W 2012 i 2015 r. była organizatorem i prowadzącym zajęcia jogi w plenerze w ramach akcji „Joga w Parku”. W latach 2013 – 2016 prowadziła zajęcia ruchowe z elementami jogi dla osób starszych z terenów powiatu żywieckiego w ramach projektów „Senior Chce Wiedzieć” i „Aktywny III Wiek”. W roku 2015 brała udział w projekcie „Doskonalenie kadry oświatowej w powiecie żywieckim”, w ramach którego prowadziła warsztaty na temat jogi, pilatesu i aerobiku. Obecnie jest instruktorem i trenerem personalnym w fitness clubie Nova w Żywcu, współpracuje też z Beskidzkim Centrum Rekreacji Ruchowej, gdzie prowadzi kursy instruktorów fitness.

Zajęcia te są kierowane do każdego – bez względu na wiek, rodzaj uprawianego sportu i poziom sprawności fizycznej. Wystarczą chęci, pozytywne nastawienie i wygodny strój.

Najbliższa joga odbędzie się  w sobotę 18 listopada o godzinie 16.00.  Koszt jednej lekcji to 120zł/1h  dzielone na 10 osób. 

Zapisy w bibliotece lub telefonicznie pod numerem: 33 8625 538. 

Udostępnij Drukuj E-mail