A przed nami niezwykły wieczór, na który zapraszamy już 1 grudnia o godzinie 19 do Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu. Na scenie wystąpi bowiem pochodząca z Żywca, niezwykle utalentowana Justyna Janik razem ze swoim zespołem. Justyna jest nie tylko wokalistą, ale również autorką tekstów i muzyki.

Pierwsze szlify sceniczne zdobywała w klasie maturalnej, kiedy to wzięła udział w turnieju „Bitwa na Głosy”.

Trzy lata później, w 2014 roku była półfinalistką programu “The Voice of Poland” w drużynie Tomsona i Barona i to właśnie wtedy zdecydowała się poświęcić karierze muzycznej.

W następnym roku Justyna zdobyła wyróżnienie w finale prestiżowego International Songwriting Competition. Utwór „Run After Me” w kategorii Unsigned Only znalazł się w ścisłej szesnastce. Niedługo później Justyna zdobyła II miejsce w konkursie Unsigned Only Music Competition 2016, w kategorii Pop/Top40.

Teraz Justyna śpiewa, pisze piosenki, współpracuje ze wspaniałymi muzykami z całego świata i kontynuuje swoją muzyczną edukację pod okiem wybitnych nauczycieli.

_____________________________________________________________________________________________

Wszystkich, którzy nie mogą być obecni na miejscu zachęcamy do oglądania transmisji na żywo, którą przeprowadzimy z jej występu.

Przekaz rozpoczniemy około godziny 19:15, jest małe opóźnienie. Okno transmisji pojawi się poniżej.

Udostępnij Drukuj E-mail