Bez komentarzy

24 listopada w Urzędzie Stanu Cywilnego w Żywcu 7 par świętowało jubileusz 50-lecia małżeństwa. Z tej okazji otrzymali od Prezydenta RP Andrzeja Dudy medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Medale wręczył burmistrz Żywca Antoni Szlagor.

Swoje złote gody świętują w tym roku w Żywcu państwo: Barbara i Jan Bieniek, Alicja i Bogdan Mandera, Jadwiga i Mieczysław Tomala, Maria i Józef Kolanko, Władysława i Józef Majdak, Zofia i Jan Gąsiorek, Teresa i Norbert Krasoń.

–  W ten piękny Jubileusz pożycia małżeńskiego proszę przyjąć najserdeczniejsze gratulacje i podziękowania za Waszą miłość, przykład godnego życia i tak duży wkład pracy, pełny serdecznych uczuć, w dobre wychowanie Waszego potomstwa.  Życzę Wam – drodzy Państwo – jeszcze długich  i pogodnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu, zadowoleniu; zrealizowania wszystkich zamierzeń i planów – tych, które stawiacie sobie obecnie, jak i tych, które postawiliście sobie przed wielu laty, wstępując na wspólną drogę życia – mówił do jubilatów burmistrz Antoni Szlagor.

Udostępnij Drukuj E-mail