Miło nam poinformować iż, Tomasz Kuliński z  "Chorągwi Żywieckiej"  wystąpił w  roli rycerza w teledysku.

Teledysk zrealizowany przez MAX FILM- Maksymilian Bednarz, nakręcony został w Skansenie w Sidzinie przy współpracy ze Stowarzyszeniem Aktywnych Polaków oraz Stowarzyszeniem Małopolscy Patrioci. W teledysku oprócz Tomasza Kulińskiego z  "Chorągwi Żywieckiej", udział wzięli również: Barwa i Broń, Wczoraj i Dziś - GRH Beskidy, Członkowie Stowarzyszenia Małopolscy Patrioci, Członkowie i Sympatycy Stowarzyszenia Aktywnych Polaków.  

Poniżej prezentujemy  teledysk do utworu "SZCZERBIEC" produkcji MAX FILM - Maksymilian Bednarz. Reżyseria/Scenariusz: Michał Guzdek, Maksymilian Bednarz. Utwór pochodzi ze składanki wydanej w celu wsparcia Marszu Niepodległości.

 

 Przy okazji pytamy, jakie wydarzenia planuje w tym roku "Chorągiew Żywiecka"?

"Zaczynamy 14 kwietnia Marszem Rekonstruktora ulicami miasta, w tym roku z większym rozmachem. Potem w lipcu, w dniach 20-22 organizujemy Turniej Rycerski, 24-26 sierpnia współorganizujemy Konwent Fantastyki Funcon w Moszczanicy, a 31 października będziemy robili na rynku żywieckim inscenizację nawiązującą do epidemii cholery. W planach mamy jeszcze rekonstrukcję potopu szwedzkiego, ale to jest jeszcze na etapie planowania. Jeżeli dojdzie do skutku odbyłaby się 28 kwietnia " - mówi Tomasz Kuliński.

 

 

Udostępnij Drukuj E-mail