"Moich przyjaciół z Indii, którzy kręcą na Żywiecczyźnie i w Bielsku film fabularny, gościłam dziś w biurze poselskim przy udziale dziennikarzy. Aktorzy i reżyser oraz producent Vikash Verma opowiedzieli o swojej produkcji, ale przede wszystkim o fascynacji południem Polski i okolicami Żywiecczyzny, gdzie zaprosiłam ich do realizacji wielu ujęć jako przewodnicząca Polsko-Indyjskiej Grupy Parlamentarnej w Sejmie. Uważam, że każdym sposobem należy promować Żywiec, Żywiecczyznę, nasze góry, okolice i atrakcje turystyczne."- powiedziała poseł na Sejm RP Małgorzata Pępek.

Film pt. „Nie means nie” powstaje od dwóch miesięcy. Sceny kręcone były już w Bielsku-Białej, Zwardoniu, Żywcu czy Szczyrku i za każdym razem wzbudzają sporą sensację. Zdjęcia potrwają jeszcze kilka tygodni. Filmowcy z Bollywood są zachwyceni naszym regionem i nie mogą oderwać wzroku od pięknych widoków w Beskidach. 

Akcja filmu rozgrywać się będzie między innymi na stacji narciarskiej Zwardoń Ski. To piękna reklama.

zdj.  profil fb Zwardoń Ski

Utrzymany w konwencji bollywood film opowiada o miłości doświadczonych przez los Polki i Hindusa, a tłem społecznym obrazu są prawa kobiet. W roli adwokata zaprezentuje się znany w Indiach i na świecie Gulshan Grover, który wystąpił już w ponad 400 filmach, m.in. Marigold, Yes Boss, Duplicate, Boom. W filmie wystąpi też Anna Guzik, a główną rolę damską powierzono Natalii Bąk z Bielska-Białej, która grała wcześniej w produkcji krótkometrażowej.
Ekipa filmowców liczy blisko 40 osób. Wiadomo, iż film powstanie w trzech wersjach językowych – hindi, angielskiej i polskiej i ma trafić również na polski rynek filmowy.
W planach i przygotowaniu jest kolejna produkcja Studia G7 i Vikasha Vermy, w której zagra oraz wystąpi w roli współproducenta Steven Seagal.

źródło i zdjecie w tle: profil fb  poseł na Sejm RP Małgorzata Pępek

Udostępnij Drukuj E-mail