Psiaki


MIGDAŁ
Ma około 2-3 lat ( ur 2015/16 )Pies, mieszaniec, biszkoptowy. Wielkość średnia. Bardzo przyjacielsko nastawiony do człowieka. Chciałby cały czas być głaskany, przytulany. Przyjaciel każdego, ma bardzo łągodne usposobienie. Uczy się chodzenia na smyczy. Bardzo lubi biegać. W stosunku do innych zwierząt nie wykazywał agresji. Znaleziony w Pewli Ślemieńskiej ( gmina Świnna ) w dniu 6.02.2018 r . Jest zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany i wykastrowany.


GEMI
Ma około 8 lat ( ur 2010 r ).Pies, mieszaniec,czarny dłuższa sierść, biała krawatka i siwy pyszczek. Pies, który potrzebuje uwagi i zainteresowania ze strony człowieka. Dopomina się o nią głosnym wyciem lub szczekaniem. Uczy się chodzenia na smyczy. W stosunku do innych psów i kotow agresywny. Wielkość średnia. Znaleziony 6.02.2018 r w Radziechowach (gmina Radziechowy - Wieprz).

REN
Ma około 5-6 lat ( ur 2012/13 r ) Pies, mieszaniec, trikolor, dłuższy włos. Przyjacielsko nastawiony do człowieka. Lubi wychodzić na spacery. Wielkość mała/średnia.Bardzo domaga się kontaktu z człowiekiem. W kojcu głośno szczeka i z niecierpliwością czeka na spacer. Jest bardzo zwinny i szybki stara się wykorzystać każdą sytuację, żeby uciec z kojca. Inne psiaki go raczej nie obchodzą. Znaleziony w Żywcu 19.01.2018 r na ul. Za Wodą.

więcej psiaków tutaj

 Suczki

ORBITA

Ma około 1-2 lata ( ur 206/17 r ). Suczka, mieszaniec, czarna. Przyjacielsko nastawiona do człowieka, chętna do głaskania. Potrzebuje czasu, żeby przyzwyczaić się do nowej sytuacji. Nie wykazuje agresji lękowej. Chętnie wychodzi na spacery, jednak na smyczy mocno ciągnie. W stosunku do innych psów bywa agresywna, nie jest to reguła. Wielkość średnia. Błąkała się po Żywieckim Parku.Ma duże poczucie terytorializmu, w kojcu wydaje się agresywna, broni swojego terenu. Poza kojcem lękliwa. Przyjęta do schroniska 19.01.2018 r. Jest zaszczepiona, zaczopowana i odrobaczona, wysterylizowana.

OSETIA

Ma około 2 lata ( ur 2016 r ).Suczka, mieszaniec, szaro - czarna. Szorstkowłosa. Przyjacielsko nastawiona do człowieka. Uwielbia być głaskana, szuka kontaktu z człowiekiem. W stosunku do innych psów nie wykazuje agresji. Bardzo czujna. Broni swojego terytorium. Uczy się chodzenia na smyczy. Przywieziona 11.01.2018 r z Przybędzy ( gmina Radziechowy - Wieprz ) razem ze swoim szczeniakiem. Jest zaszczepiona, odrobaczona, zaczipowana i wysterylizowana.

 

EGIDA


Ma około 4 lat ( ur 2014 r ) mieszaniec , biało - brązowa. Mama naszych czterech szczeniaczków. Jest bardzo troskliwa i opiekuńcza w stosunku do swoich dzieci. Broni ich z ogromną zacietością. W stosunku do człowieka bardzo przyjacielsko nastawiona. Jest bardzo czujna. Uczy się chodzenia na smyczy. Bardzo lubi być głaskana. Wielkość do kolana. Będzie bardzo oddanym psiakiem. Wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, zaczipowana. 
Kolejne suczki do obejrzenia  tutaj 

 

Szczenięta 


DESA

Ma około 2 miesięcy  (ur 01.2018 r), mieszaniec, czarna podpalana, z bardzo charakterystycznymi uszkami. Jest odważna i bardzo ciekawska, nic nie umknie jej uwadze, czujna, wszędzie pierwsza. Jak każdy szczeniak lubi się bawić i psocić. Jest zaszczepiona przeciwko chorobom wirusowym, odrobaczona i zaczopowana. Na ostatnim zdjęciu mama. Do adopcji od 26.03.2018 r.

DAVOS
Ma około 2 miesięcy ( ur 01.2018 r ), mieszaniec, czarny podpalany z białymi skarpetkami, gładkowłosy. Jest najmniej odważny i najmniejszy spośród rodzeństwa. Jak każdy szczeniak lubi się bawić i psocić. Jest zaszczepiony przeciwko chorobom wirusowym, odrobaczony i zaczipowany. Na ostatnim zdjęciu mama Do adopcji od 26.03.2018 r.


DIODKA
Ma około 2 miesięcy ( ur 01.2018 r ), mieszaniec, czarny podpalana, z dłuższym włosem. Jest najodważniejsza spośród rodzeństwa, zawsze wszędzie pierwsza. Jak każdy szczeniak lubi się bawić i psocić. Jest zaszczepiona przeciwko chorobom wirusowym, odrobaczona i zaczipowana. Na ostatnim zdjęciu mama .Do adopcji od 26.03.2018 r

SUCZKI 2,5 MIESIĘCZNE

Witam, dwie małe suczki 2,5 miesięczne szukają nowego domu. Matka kundel ojciec amstaff . Lubią się bawić i mają kontakt z dziećmi Więcej informacji pod numerem telefonu 530320153

 

źródło i zdjęcia: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Beskid Żywiec

 

 

Udostępnij Drukuj E-mail