Serdecznie zapraszamy przedszkola oraz szkoły do udziału w konkursie "Wiosna w Leśnym Grodzie".

Wszyscy cieszymy się już z uroków wiosny - a jak wyobrażają sobie wiosnę w Leśnym Grodzie dzieci? Na to znajdziemy odpowiedź w KONKURSIE.

Organizatorami konkursu są lokalny portal informacyjny WGmedia oraz Fundacja Leśny Gród w Milówce. Celem konkursu jest promowanie talentów plastycznych dzieci, rozwijanie wyobraźni dzieci i wrażliwości estetycznej, inspirowanej pięknem otaczającego nas świata, czerpanie radości dzieci z efektów własnych działań twórczych.

"Zróbcie zdjęcia, kolaż lub rysunek – pozwólcie rozkwitnąć swojej wyobraźni."

 

Regulamin konkursu: 

1. Konkurs rozpoczyna się 14.04.2018 roku i trwać będzie do 30.04.2018 roku. Prace nadesłane po upływie terminu, nie będą brały udziału w konkursie.

2. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz klas 0-III.

3. Każda klasa/oddział przedszkolny może przesłać 1 wspólną pracę.

4. Technika pracy: dowolna, płaska (w tym fotografia, grafika komputerowa).

5. Prace konkursowe zostaną ocenione przez Fundację Leśny Gród w Milówce-Prusowie.

6. Nadesłane prace powinny zawierać metryczkę: nazwę i adres placówki, klasę, imię i nazwisko wychowawcy grupy, adres e-mail.

7. Prace przechodzą na własność organizatorów konkursu.

8. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, laureatów konkursu oraz ich nauczycieli.

9. Prace konkursowe należy wysłać do dnia 30.04.2018 roku na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą:

Fundacja Leśny Gród

Kolonia Prusów ul. Turystyczna 118

34-360 Milówka

z dopiskiem konkurs "Wiosna w Leśnym Grodzie”

10. Sponsorem nagród w postaci zniżek na warsztaty "Z wizytą u owcy wrzosówki" dla dzieci jest Fundacja Leśny Gród w Milówce. Termin warsztatów (maj-czerwiec) ustalany będzie indywidualnie z fundacją jw. 

11. Nagrodzone zostaną 3 najlepsze prace - wybrane przez prezes Leśnego Grodu Magdalenę Majchrzak w sposób następujący: I miejsce będzie nagrodzone 50% zniżką na warsztaty dla całej grupy, drugie - 20% zniżki na warsztaty dla całej grupy, trzecie - 10% zniżki na warsztaty dla całej grupy.

12. Wszystkie nadesłane prace zostaną wyeksponowane w siedzibie Fundacji Leśny Gród  na wystawie pokonkursowej oraz w galerii WGmedia.eu.

13. Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej Fundacji Leśny Gród oraz WGmedia.eu 7 maja 2018 roku. Dodatkowo laureaci zostaną powiadomieni drogą elektroniczną.

 

 

Zdjęcia: Fundacja Leśny Gród

Udostępnij Drukuj E-mail