Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Życie człowieka przeplatają różne chwile i emocje, jednak z pewnością do tych szczególnie miłych i radosnych w życiu pani Władysławy Dudy należał 3 kwietnia 2019 r., w którym to obchodziła swe 100 urodziny. W domu jej dzieci, w pokoju pełnym bliskich, na honorowym miejscu siedziała pani Władysława otulona ciepłym szalem i od rana z uśmiechem na twarzy czekając na gości.

Wójt gminy Gilowice pan Krzysztof Okrzesik wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Gilowice Mirosławem Pyclikiem oraz kierowniczki USC, GOK iGBP odwiedzili szanowną Jubilatkę. Z oczu popłynęły łzy wzruszenia, głos i ręce zadrżały z emocji przy wspólnym odśpiewaniu „200 lat”. Wręczono listy gratulacyjne od Premiera Mateusza Morawieckiego oraz od władz samorządowych, a także piękne kosze z czerwonych róż i pełne słodyczy, i upominków. Pamiątkowe zdjęcia wykonał pan Leszek Pasko. W miłej rodzinnej atmosferze spędzono czas na wspomnieniach pani Władysławy, której życie napisało wiele zdarzeń i historii na przestrzeni tych 100 lat, które upłynęły tak szybko.

{gallery}100latWladyslawaduda{/gallery}

Udostępnij Drukuj E-mail