Plakat
Bez komentarzy

 W Gminie Węgierska Górka z pewnością  nie można narzekać na brak aktywistów, ludzi, którzy chętnie dzielą się swoimi talentami, doświadczeniem i wiedzą by wzbogacić życie kulturalne i społeczne w miejscu, w którym żyją.

 

 Uroczystości, imprezy organizowane na terenie naszej gminy ukazują  naszą tożsamość i nie mogłyby się odbyć bez pomocy  ludzi żywo zaangażowanych w życie społeczne i  kulturalne, którzy zawsze z własnej inicjatywy, bezinteresownie podejmują różne działania na rzecz społeczności lokalnej.

    27 grudnia, w Hali Widowiskowo- Sportowej OPG w Węgierskiej Górce odbył się koncert kolęd zorganizowany przez Panią Dyrektor Ośrodka Promocji Gminy Agnieszkę Mocek. Podczas koncertu złożono podziękowania oraz wręczono pamiątkowe dyplomy wszystkim działaczom społecznym na naszym terenie.  Doceniono ludzi, którzy podtrzymują naszą tożsamość i nasze tradycje.

 Wręczono nowo powstałą płytę zespołu „Mały Haśnik”, zawierającą zbiór kolęd śpiewanych w Żywiecczyźnie oraz kalendarz przedstawiający fotografie aktywistów naszej gminy.  Twórcą kalendarza jest OPG Węgierska Górka. 

 Tego dnia wystąpili ”Baczyński Band” i „Hamer Band” oraz Zespół regionalny „Małe Cisy”. 

 

 

 

 

 

foto: OPG Wegierska Górka

info: OPG Węgierska Górka

Udostępnij Drukuj E-mail