Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Skąd wziął się pomysł na taką akcję? Ekipa organizatorów Biegu Chudy Wawrzyniec zwróciła się do mieszkańców gminy Rajcza m.in. do TSG Młóckarnia z prośbą o zorganizowanie strefy kibica na ten bieg. I tak powstał pomysł na Akademię Chudego Wawrzyńca - Strefa Kibica. TSG Młockarnia przystąpiła do działania. 3 sierpnia aktywna młodzież z gminy Rajcza pod opieką Magdaleny Omyły, Marty Cymorek, Szymona Walusia wyruszyła na trasę 50 km po górach.

I dzień rozpoczął się od wędrówki na Wielką Raczę i Przegibek. A w kolejne dni: Wielka Rycerzowa, Krawców Wierch, Trzy Kopce, Hala Lipowska i finał w Ujsołach.

Młodzież, opiekunowie i kierownicy wycieczki otrzymali noclegi oraz obiadokolacje w schroniskach, peleryny - kurtki, zakupili apteczkę, materiały do tworzenia transparentów oraz słodycze.

Podczas wycieczki młodzież stworzy transparenty i hasła do kibicowania uczestnikom biegu Chudy Wawrzyniec, wykazując się inicjatywą i wyobraźnią. W zamian za to organizatorzy biegu Chudy Wawrzyniec nagrodzą Akademię Chudego Wawrzyńca - Strefę Kibica bidonami i koszulkami.

Zdjęcia Magdalena Sporek

{gallery}strefa{/gallery}

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły