Bez komentarzy

W najbliższą niedzielę 5 lutego wszystkich miłośników popularnego tenisa zapraszamy na III Zimowy Turniej. Organizatorem rozgrywek jest KSR TKKF "Gronicek", a impreza odbędzie się w hali sportowej przy ZS nr 2 w Jeleśni, mieszczącej się przy ulicy Żywieckiej. Dzieci, młodzież i kobiety rozpoczną swoja rywalizację od godziny 10, natomiast mężczyźni podejdą do stołów tenisowych o godzinie 12.

Celem III Zimowego Turnieju Tenisa Stołowego jest popularyzacja tenisa wśród miłośników tej dyscypliny sportu oraz integracja i aktywizacja lokalnych środowisk. To także zachęcanie do korzystania z aktywnych form wypoczynku oraz

promocja Jeleśni jako ośrodka amatorskiego tenisa stołowego.

W turnieju może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania.

Podczas rozgrywek obowiązują aktualne przepisy PZTS w zakresie sędziowania oraz stroje sportowe (koszulka, spodenki) w kolorze innym niż kolor piłki i obuwie sportowe. W zależności od ilości uczestników turnieje będą rozgrywane systemem półpucharowym z grą od tyłu o 3 miejsce lub systemem każdy z każdym.

Zawody będą rozgrywane w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz w kategorii open.

Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu zawodów na pół godziny przed rozpoczęciem turnieju. Da najlepszych przygotowane są medale i dyplomy.

Dla wszystkich uczestników przewidziany jest poczęstunek.

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły